Viešbutis Old Mill Conference -17a. istoriniuose šaltiniuose minimas kaip Keltininko namas, kuris buvo tarsi kitame kanalo krante esančio „Ryžių malūno“ dvynys. Pagal išlikusias  20a. pradžios fotografijas architektai atkūrė Keltininko namo formas ir po restauracijos šis statinys atgimė autentiškame pavidale. Restauruojant buvo išsaugota statinio forma,   šimtametės medinės konstrukcijos, autentiškas pastato rūsys. 2008m. po rekonstrukcijos duris atvėrė 15 kambarių viešbutis su restoranu, konferencijų ir banketinėmis salėmis.

Svečių poilsiui siūlome 15 komfortiškai įrengtų dviviečių, dviviečių pagerintų bei erdvių liuksų. Kiekviename kambaryje yra palydovinė televizija, nemokamas bevielis internetas, telefonas, mini baras, vėdinimo ir kondicionavimo sistema, plaukų džiovintuvas. Viešbutyje įrengtos dvi konferencijų salės, pritaikytos konferencijoms, seminarams, mokymams bei banketams organizuoti. Salės talpina iki 100 dalyvių. Salės aprūpintos modernia įranga: multimedija projektorius, kompiuteris, ekranas, bevielis internetas. Įdiegta kondicionavimo bei vėdinimo sistema bei patalpų užtamsinimo galimybė. Nepriekaištingą renginio kokybę užtikrins kvalifikuotas ir paslaugus personalas.

RESTORANAS “Lamarina” tai puiki vieta ne tik romantiškai vakarienei, vestuvėms, bet ir grupių ar konferencijų dalyviams. Čia Jus rytais džiugins gausus ir įvairus pusryčių stalas, pietų metu siūlomi dienos pietūs tiek individualiems svečiams, tiek konferencijų ir seminarų dalyviams. Konferencijų dalyviams siūlomas platus pietų bei kavos pertraukėlių pasirinkimas, priklausantis nuo dalyvių poreikių.