Išskirtinėje ir istorinėje Klaipėdos senamiesčio dalyje, bangų skalaujamoje Danės upės krantinėje įsikūręs viešbutis ir konferencijų centras „OLD MILL CONFERENCE “ , kuris 17a. istoriniuose šaltiniuose buvo vadinamas „KELTININKO NAMU“.

17a.  pastate veikė kelto ir Rąsto užtvaros tarnyba. Jame gyveno keltininkas ir veikė vadinamoji Rąsto tarnyba (mokesčių surinkimas už naudojimąsi keltu). Vėliau keltininko namas buvo išplėstas į didesnį vieno aukšto pastatą su mansarda. Šis pastatas buvo tarsi kitame kanalo krante esančio Ryžių malūno dvynys (dabar įsikūręs viešbutis „Old Mill Hotel“) – fachtverkinė stilistika, tos pačios spalvos fasadas. 19a. Pradžioje Keltininko namas  perstatytas į ištaigingą klasicistinio stiliaus pastatą, prie jo prijungti įvairūs priestatai, laiptinės (jame vienu metu gyveno net Klaipėdos burmistras).

Pagal išlikusias  20a. pradžios fotografijas architektai atkūrė Keltininko namo formas ir po restauracijos šis statinys atgimė autentiškame pavidale. Restauruojant buvo išsaugota statinio forma,   šimtametės medinės konstrukcijos, autentiškas pastato rūsys. 2008m. po rekonstrukcijos duris atvėrė 15 kambarių viešbutis su restoranu, konferencijų ir banketinėmis salėmis.

Čia veikiantis 3*PLUS viešbutis „Old Mill Conference“ laukia Jūsų!

Tai – puikus pasirinkimas Jūsų verslo kelionei ar romantiškam poilsiui!

11
222
tytu